Masaż poprzedzony rytuałem na stojąco gdzie zapoznają się Państwo z dotykiem i doznają niesamowitego rozluźnienia. Następnie rytuał prowadzony jest na macie gdzie następuje masaż.

Tantra VIP Men to relaksujący masaż całego ciała ciepłym olejem kokosowym. Rozpoczyna się on od wstępnej rozmowy  objaśniającej  ideę masażu. Przed sesją zalecany jest  prysznic, który obmyje nasze ciało i przygotuje do sesji. Po masażu całego ciała za zgodą pacjenta, przystępujemy do masażu miejsca lingam.

Bardzo kluczowe jest głębokie oddychanie. U mężczyzn pomaga  kontrolować energię, a doświadczenie masażu może być inne w porównaniu z normalnym doświadczaniem męskiej seksualności.

Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.. Masaż może, ale bynajmniej nie musi kończyć się ejakulacją.

Tantra to silna forma relaksu, która naładowuje nas silą życiową. Ponadto rozładowuje napięcie, które gromadzi się w nas w ciągu dnia pod wpływem stresujących sytuacji i może służyć jako przykład innego podejścia do życia.

Rezerwacja

W celu rezerwacji miejsca zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz, bezpośrednio przez e-mail biuro@unitypoint.pl lub telefonicznie 510 510 645. Można także skorzystać z rezerwacji przez system Booksy.

Lokalizacja

Metalowców 3/8
31-537 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota 10:00 – 22:00  Niedziela 10:00 – 21:00

Kontakt

Telefon: 510 510 645
E-mail: biuro@unitypoint.pl

Zamknij menu
×

Koszyk

Promocje!

NAJNOWSZE