masaż dla par tantra black violet

Masaż Tantra Black & Violet

Masaż tantryczny Black & Violet to tradycyjna forma masażu tantrycznego dla par, która ma na celu stworzenie głębokiej łączności między ciałem a umysłem, a także zwiększenie świadomości ciała i zmysłowości. Jest to doświadczenie, które łączy elementy masażu, medytacji, i ducha tantrycznej filozofii. Oto kilka cech charakterystycznych masażu tantrycznego black :
  1. Świadomość ciała: Masaż tantryczny black & violet  skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Podczas sesji, osoba masowana jest zachęcana do koncentracji na swoim oddechu, odczuciach i reakcjach ciała na dotyk.
  2. Zmysłowość: Masaż ten jest prowadzony w sposób bardzo zmysłowy i czuły. Terapeuci wykorzystują delikatne ruchy i techniki, które mają na celu zwiększenie przyjemności klienta.
  3. Intymność: Masaż tantryczny black & violet jest bardzo intymnym doświadczeniem, które może pomóc w budowaniu więzi między partnerami lub w odkrywaniu własnej intymności. Wymaga to otwarcia się na partnera lub terapeutę i zaufania.
  4. Medytacja: Elementy medytacji są często integrowane w masaż tantrycznym. Podczas sesji można skoncentrować się na oddechu, mantrach lub wizualizacjach, co pomaga w osiągnięciu głębokiego stanu relaksu i połączenia z sobą.
  5. Energia seksualna: Masaż ten może również pomagać w odblokowaniu i przekierowaniu energii seksualnej w sposób zdrowy i harmonijny. Ma to na celu zwiększenie satysfakcji seksualnej i rozwijanie świadomości seksualnej.
  6. Zaufanie: W masażu tantrycznym black & violet ważne jest, aby terapeuci i klienci mieli zaufanie do siebie nawzajem i przestrzegali granic. Sesja jest prowadzona w duchu szacunku i bezpieczeństwa.
   

Cena vouchera:

520,00 780,00 

Nasze opinie

Dominika
Masaż Tantra Violet Zen
Czytaj więcej
Polecam masaż u Pana Oskara. Niesamowity dotyk, ukojenie i profesjonalizm. Cudowna i wyciszająca sesja. Oskar nie tylko zminimalizował mój stres ale również dzięki jego wiedzy dowiedziałam się dużo o masażu tantrycznym i jak mogę wykorzystywać go do pracy nad sobą.
Natalia i Kacper
Masaż Tantra Black & Violet Vip Twice
Czytaj więcej
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ! Masaż dla partnerów przerósł nasze oczekiwania. Klimat , profesjonalne podejście Pana Kamila i Anny. Najlepsze miejsce w którym mieliśmy okazje przeżyć masaż tantryczny. Wrocław , Warszawa i Poznań - nie dały nam tyle co Kraków. Tantra VIP polecamy !
Piotr
Tantra Masaż Black
Czytaj więcej
Zawsze wracam i za każdym razem jestem coraz bardziej zaskakiwany jakością masaży. Do tej pory nie wiem jak podczas sesji można odczuwać dotyk niczym muskający ciało letni wiatr. Wow. Unity Point - tak trzymać.
Łukasz
Masaż Black Twice
Czytaj więcej
Masaż Tantryczny w wykonaniu Pani Sandry przerósł moje oczekiwania. Cudowny masaż. Bardzo ciepła i przesympatyczna masażystka. Wszystko idealnie wytłumaczone przed sesja masażu. Opieka podczas seansu. Chce się wracać.
Kamil W
Kamil W
Tantra Masaż Black
Czytaj więcej
Polecam !!! Pani Sandra i Anna dla mnie numery 1. Każdy ma swoje flow ale te masażystki idealnie pasują do mojej energetyki. Sesje to nie tylko masaże ale i terapia dla duszy.
Marzena
Masaz Tantra Violet
Czytaj więcej
Moje ulubione studio. Prawdziwy masaż Tantryczny w wykonaniu Sandry. Cudowna i ciepła osoba. Pozdrawiam
Klaudiusz M
Masaż Tantra Black Vip
Czytaj więcej
Masaż Rituals VIP - coś pięknego. Harmonia , wyciszenie, błogość . Warto zatrzymać się na chwile i odwiedzić unity. Taki przystanek w życiu na złapanie oddechu i zadbanie o swoja fizyczność. Ten masaż uzależnia
Radek
Czytaj więcej
Unity Point i Dewi - trzymacie wysoki poziom. Cieszę się że jesteście. Pozdrowienia dla moich masażystów Igora, Oliwii, Sandry i Agaty
Anna S
Anna S
Masaż Tantra Violet Twice
Czytaj więcej
Cudowna podróż do relaksu - tak najkrócej mogę opisać moje doświadczenie w Unity Point. Każdy element tej wizyty, od spokojnego otoczenia po wykwalifikowany personel, przyczynił się do głębokiego odprężenia i odnowy. To nie tylko sesja masażu, to kompleksowe doświadczenie, które pozwala odzyskać harmonię umysłu i ciała.
Marcin T
Masaż Tantra Black Vip
Czytaj więcej
Masaż tantryczny to coś więcej niż terapia - to świętowanie życia, ciała i ducha. Każda minuta była pełna świadomości i głębokiego połączenia. Polecam każdemu, kto szuka czegoś więcej niż zwykłego masażu.
Poprzedni
Następny