Voucher Kwotowy

Voucher Kwotowy na masaże w StudioDewi to doskonały prezent dla wszystkich, którzy pragną odprężenia i relaksu. StudioDewi to renomowany salon masażu, który oferuje wysokiej jakości usługi związane z masażem i terapią relaksacyjną. Voucher Kwotowy daje posiadaczowi możliwość wykorzystania go na dowolny rodzaj masażu oferowany przez StudioDewi. Może to obejmować masaż tantryczny, masaż klasyczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny lub jakikolwiek inny rodzaj masażu, który jest dostępny w salonie. Dzięki Voucherowi Kwotowemu osoba obdarowana ma pełną swobodę wyboru rodzaju masażu oraz terminu (nie później niż 90 dni od daty zakupu), w którym chciałaby skorzystać z usługi. To świetna okazja, aby zafundować sobie chwilę relaksu i odprężenia w przyjemnej atmosferze profesjonalnego salonu masażu. Voucher Kwotowy na masaże w StudioDewi jest również idealnym prezentem dla osób, które nie są pewne, jaki rodzaj masażu by im najbardziej odpowiadał. Dzięki temu voucherowi mogą same zdecydować, który masaż chciałyby wypróbować, zapewniając sobie pełne zadowolenie i satysfakcję. Ważne jest, aby skontaktować się z StudioDewi i umówić na wizytę wcześniej, aby upewnić się, że termin jest dostępny i że można skorzystać z Vouchera Kwotowego na masaże.

Cena vouchera:

Od: 50,00 

Minimalna cena: 50,00 

Maksymalna cena: 900,00 

Nasze opinie

Dominika
Masaż Tantra Violet Zen
Czytaj więcej
Polecam masaż u Pana Oskara. Niesamowity dotyk, ukojenie i profesjonalizm. Cudowna i wyciszająca sesja. Oskar nie tylko zminimalizował mój stres ale również dzięki jego wiedzy dowiedziałam się dużo o masażu tantrycznym i jak mogę wykorzystywać go do pracy nad sobą.
Natalia i Kacper
Masaż Tantra Black & Violet Vip Twice
Czytaj więcej
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ! Masaż dla partnerów przerósł nasze oczekiwania. Klimat , profesjonalne podejście Pana Kamila i Anny. Najlepsze miejsce w którym mieliśmy okazje przeżyć masaż tantryczny. Wrocław , Warszawa i Poznań - nie dały nam tyle co Kraków. Tantra VIP polecamy !
Piotr
Tantra Masaż Black
Czytaj więcej
Zawsze wracam i za każdym razem jestem coraz bardziej zaskakiwany jakością masaży. Do tej pory nie wiem jak podczas sesji można odczuwać dotyk niczym muskający ciało letni wiatr. Wow. Unity Point - tak trzymać.
Łukasz
Masaż Black Twice
Czytaj więcej
Masaż Tantryczny w wykonaniu Pani Sandry przerósł moje oczekiwania. Cudowny masaż. Bardzo ciepła i przesympatyczna masażystka. Wszystko idealnie wytłumaczone przed sesja masażu. Opieka podczas seansu. Chce się wracać.
Kamil W
Kamil W
Tantra Masaż Black
Czytaj więcej
Polecam !!! Pani Sandra i Anna dla mnie numery 1. Każdy ma swoje flow ale te masażystki idealnie pasują do mojej energetyki. Sesje to nie tylko masaże ale i terapia dla duszy.
Marzena
Masaz Tantra Violet
Czytaj więcej
Moje ulubione studio. Prawdziwy masaż Tantryczny w wykonaniu Sandry. Cudowna i ciepła osoba. Pozdrawiam
Klaudiusz M
Masaż Tantra Black Vip
Czytaj więcej
Masaż Rituals VIP - coś pięknego. Harmonia , wyciszenie, błogość . Warto zatrzymać się na chwile i odwiedzić unity. Taki przystanek w życiu na złapanie oddechu i zadbanie o swoja fizyczność. Ten masaż uzależnia
Radek
Czytaj więcej
Unity Point i Dewi - trzymacie wysoki poziom. Cieszę się że jesteście. Pozdrowienia dla moich masażystów Igora, Oliwii, Sandry i Agaty
Anna S
Anna S
Masaż Tantra Violet Twice
Czytaj więcej
Cudowna podróż do relaksu - tak najkrócej mogę opisać moje doświadczenie w Unity Point. Każdy element tej wizyty, od spokojnego otoczenia po wykwalifikowany personel, przyczynił się do głębokiego odprężenia i odnowy. To nie tylko sesja masażu, to kompleksowe doświadczenie, które pozwala odzyskać harmonię umysłu i ciała.
Marcin T
Masaż Tantra Black Vip
Czytaj więcej
Masaż tantryczny to coś więcej niż terapia - to świętowanie życia, ciała i ducha. Każda minuta była pełna świadomości i głębokiego połączenia. Polecam każdemu, kto szuka czegoś więcej niż zwykłego masażu.
Poprzedni
Następny