Tantra Violet to relaksujący masaż całego ciała ciepłym olejem kokosowym. Rozpoczyna się on od wstępnej rozmowy objaśniającej ideę masażu. Przed sesją zalecany jest prysznic, który obmyje nasze ciało i przygotuje do sesji. Po masażu całego ciała za zgodą pacjenta, przystępujemy do masażu miejsca joni. Pacjentka może zdecydować, czy otrzymać masaż od masażystki czy masażysty.

Wszystkie kobiety pragną otrzymywać wiele miłości, opieki i uwagi. Chcą być kochane i dotknięte sposobem, w jaki przestają kontrolować siebie i zaczynają czuć swoją kobiecą moc. Mimo to kobiety często spotykają partnerów, którzy nie mają zbytniej cierpliwości, by badać ich ciała, więc kobiety często nie wiedzą, co mogą zaoferować ich ciała. Masaż tantryczny zabierze Cię w głąb prawdziwych uczuć i pełnego relaksu ciała i umysłu. Będzie pielęgnować Ciebie z czułością i podekscytowaniem, którego nigdy wcześniej nie spotkałaś.

Masaż pozwala pacjentkom na dotyk który nie jest uwarunkowany koniecznością ejakulacji. Masaż może pomóc w łagodnej depresji lub wahaniach nastroju. Pomaga kobietom w procesie samoakceptacji i relaksu we własnej ekspresji seksualnej.

Dobrze zrelaksowana kobieta to piękna kobieta.

Rezerwacja

W celu rezerwacji miejsca zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz, bezpośrednio przez e-mail biuro@unitypoint.pl lub telefonicznie 510 510 645. Można także skorzystać z rezerwacji przez system Booksy.

Lokalizacja

Metalowców 3/8
31-537 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota 10:00 – 22:00  Niedziela 10:00 – 21:00

Kontakt

Telefon: 510 510 645
E-mail: biuro@unitypoint.pl

Zamknij menu
×

Koszyk

Promocje!

NAJNOWSZE