Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi, zwany także „Lomi Lomi Nui” lub „Masażem Hawajskim”, to tradycyjna i holistyczna technika masażu pochodząca z Hawajów. Jest to głęboko relaksacyjna i duchowa forma masażu, która opiera się na filozofii hawajskiej kultury i naturze wysp. Oto kilka cech charakterystycznych masażu Lomi Lomi:
  1. Filozofia Ho’oponopono: Masaż Lomi Lomi opiera się na hawajskiej filozofii Ho’oponopono, która zakłada harmonizację ciała, umysłu i duszy. Celem jest przywrócenie równowagi i harmonii wewnętrznej.
  2. Duże dłonie i płynność: Terapeuta używa dużych dłoni, kciuków, przedramion i łokci do wykonywania szerokich, płynnych ruchów. Te techniki mają na celu wywołanie uczucia przepływu energii i rozluźnienia.
  3. Oleje i aromaterapia: Podczas masażu Lomi Lomi używa się naturalnych olejów, które pomagają zwiększyć skuteczność masażu oraz uczynić go bardziej przyjemnym. Oleje te często zawierają zapachy związane z hawajską florą, co dodatkowo wprowadza uczestnika w stan relaksu.
  4. Intuicyjne podejście: Terapeuci masażu Lomi Lomi często pracują intuicyjnie, dostosowując ruchy i nacisk w zależności od potrzeb klienta i energetycznego przepływu. Masaż ten jest indywidualnie dostosowany do każdej osoby.
  5. Duchowy wymiar: Masaż Lomi Lomi ma duchowy aspekt, który pomaga w osiągnięciu większej świadomości siebie, uwolnieniu blokad energetycznych i poprawie stanu emocjonalnego.
  6. Oddech i modlitwa: W trakcie sesji masażu Lomi Lomi często zachęca się klienta do skupienia się na oddechu i intencji, co pomaga w osiągnięciu głębokiego relaksu.
  7. Przesunięcie energii: Masaż Lomi Lomi pomaga w przesuwaniu i uwolnieniu zablokowanej energii w ciele, co ma na celu stworzenie poczucia lekkości i ruchu.
 

Cena vouchera:

400,00 780,00 
Wpłać zaliczkę w wysokości 200,00  za masaż

Nasze opinie

Dominika
Masaż Tantra Violet Zen
Czytaj więcej
Polecam masaż u Pana Oskara. Niesamowity dotyk, ukojenie i profesjonalizm. Cudowna i wyciszająca sesja. Oskar nie tylko zminimalizował mój stres ale również dzięki jego wiedzy dowiedziałam się dużo o masażu tantrycznym i jak mogę wykorzystywać go do pracy nad sobą.
Natalia i Kacper
Masaż Tantra Black & Violet Vip Twice
Czytaj więcej
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ! Masaż dla partnerów przerósł nasze oczekiwania. Klimat , profesjonalne podejście Pana Kamila i Anny. Najlepsze miejsce w którym mieliśmy okazje przeżyć masaż tantryczny. Wrocław , Warszawa i Poznań - nie dały nam tyle co Kraków. Tantra VIP polecamy !
Piotr
Tantra Masaż Black
Czytaj więcej
Zawsze wracam i za każdym razem jestem coraz bardziej zaskakiwany jakością masaży. Do tej pory nie wiem jak podczas sesji można odczuwać dotyk niczym muskający ciało letni wiatr. Wow. Unity Point - tak trzymać.
Łukasz
Masaż Black Twice
Czytaj więcej
Masaż Tantryczny w wykonaniu Pani Sandry przerósł moje oczekiwania. Cudowny masaż. Bardzo ciepła i przesympatyczna masażystka. Wszystko idealnie wytłumaczone przed sesja masażu. Opieka podczas seansu. Chce się wracać.
Kamil W
Kamil W
Tantra Masaż Black
Czytaj więcej
Polecam !!! Pani Sandra i Anna dla mnie numery 1. Każdy ma swoje flow ale te masażystki idealnie pasują do mojej energetyki. Sesje to nie tylko masaże ale i terapia dla duszy.
Marzena
Masaz Tantra Violet
Czytaj więcej
Moje ulubione studio. Prawdziwy masaż Tantryczny w wykonaniu Sandry. Cudowna i ciepła osoba. Pozdrawiam
Klaudiusz M
Masaż Tantra Black Vip
Czytaj więcej
Masaż Rituals VIP - coś pięknego. Harmonia , wyciszenie, błogość . Warto zatrzymać się na chwile i odwiedzić unity. Taki przystanek w życiu na złapanie oddechu i zadbanie o swoja fizyczność. Ten masaż uzależnia
Radek
Czytaj więcej
Unity Point i Dewi - trzymacie wysoki poziom. Cieszę się że jesteście. Pozdrowienia dla moich masażystów Igora, Oliwii, Sandry i Agaty
Anna S
Anna S
Masaż Tantra Violet Twice
Czytaj więcej
Cudowna podróż do relaksu - tak najkrócej mogę opisać moje doświadczenie w Unity Point. Każdy element tej wizyty, od spokojnego otoczenia po wykwalifikowany personel, przyczynił się do głębokiego odprężenia i odnowy. To nie tylko sesja masażu, to kompleksowe doświadczenie, które pozwala odzyskać harmonię umysłu i ciała.
Marcin T
Masaż Tantra Black Vip
Czytaj więcej
Masaż tantryczny to coś więcej niż terapia - to świętowanie życia, ciała i ducha. Każda minuta była pełna świadomości i głębokiego połączenia. Polecam każdemu, kto szuka czegoś więcej niż zwykłego masażu.
Poprzedni
Następny

Na hasło: UNITY-LATO każdy masaż tantra - 20 PLN

Przy rezerwacji telefonicznej użyj hasła

na haslo UNITYLATO masaże Tantra -20 PLN