Masaż jest jednym z najbardziej przyjemnych i naturalnych sposobów kontaktu cielesnego między ludźmi. Może Cię zrelaksować, uspokoić i pozbyć się napięcia i stresu w tygodniu pracy. Po dobrze wykonanym masażu możesz poczuć się odrodzonym.

Postawa Tantry opiera się na pełnej akceptacji tego, kim naprawdę jest człowiek. Tantra postrzega każdego mężczyznę lub kobietę jako wyjątkową istotę; podobną do boga Šivy lub bogini Šakti. Człowiek jest idealny, tak jak on.

Tantra z zadowoleniem przyjmuje wszystko, co dzieje się w obecności i nie naciska na więcej. Po prostu pozwala płynąć rzeczy. Tylko wtedy otwiera się przestrzeń dla nowych doświadczeń.

W tantrze nie ma podziału masażu na partie ciała, wszystko jest jednością. Masowane jest całe ciało. Częścią masażu tantrycznego jest także masaż joni i lingam , oczywiście na życzenie pacjenta.

Przy masażu tantrycznym nie ma możliwości obustronnego obdarowywania się dotykiem. Jedyną opiekę jaka jest dawana otrzymuje Pacjent. Pozwala to w pełni przeżyć obecną chwilę i przestać się troszczyć o cokolwiek innego. To faktycznie pozwala na głęboką medytację.

Przed sesją bardzo ważne jest to aby skorzystać z prysznica, który oczyści nasze ciało i przygotuje do masażu. W naszym studio wszystko jest dla Państwa przygotowane, więc przychodząc do nas na sesje prosimy tylko o pozytywne nastawienie i chęć zdobycia nowych doświadczeń.

Bardzo cenimy jakość naszych masaży i pacjentów, których obdarowujemy szacunkiem. Prosimy również o szacunek do masażystów jak i ich pracy.

Do zobaczenia w Unity Point!

Zamknij menu

Promocje!

30 zł rabatu na masaże